حقوق و قوانين :

لطفا قبل از استفاده از خدمات AIO Center شرایط زیر را با دقت مطالعه فرمائید ، زیرا استفاده شما از وب سایت AIO Center ، به معنی اطلاع از این قوانین و توافق کامل شما با این شرایط است .

1. اطلاعات مندرج در سایت AIO Center در خصوص مشخصات و اطلاعات کالاها از منابع معتبر ، مرتبط و شركت هاي تولید کننده محصولات جمع آوري شده است. سعی شده است که این مشخصات دقیق و کامل باشد . اما گاهی ممکن است اطلاعات و مشخصات ارائه شده در سايت AIO Center بدلایل سهوی اشتباه و یا دارای خطاهای نگارشی باشد. AIO Center مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده و اشتباهات احتمالی برعهده نخواهد داشت.

2.AIO Center به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.AIO Center متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. در واقع با استفاده از سايت AIO Center، شما رضايت خود را از اين سياست نشان می دهيد.

3. کاربر به سايت AIO Center اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت AIO Center می باشد استفاده نخواهيد کرد. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. کاربر از سایت AIO Center به گونه ای استفاده نخواهد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود.

4. اطلاعات لازم در فرم سفارش کالا باید بصورتکامل و دقیق پر شود. این اطلاعات برای ارسال سفارش شما و پیگیری آن لازم است و بديهي است درصورت ارسال اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

5. AIO Center محتویات و مطالب مندرج در لینک های احتمالی به سايت های ديگر را تائید نمی کند. اين سايت ها تحت نظارت AIO Center نمی باشند و ما هيچ مسووليتی در قبال محتويات مندرج در آن ها ندارد. سايت هايى كه در آگهی ها يا صفحات سايت AIO Center لينک می شوند توسط AIO Center اداره نمی شوند، بنابراین سايت AIO Center نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس يا فايل های مخرب ديگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سايت های لينک شده در سايت AIO Center باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

6. وب سايت AIO Center هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن کالا ها ، صفحات سايت و يا لينک نمي پذيرد. سايت AIO Center تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل مختلفی مانند عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده نخواهد داشت.

7. اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت AIO Center خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلی يا جاری محسوب می شود.

8. AIO Center ممكن است خدمات و نوع سرویس های خود را به هر دليلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی کاربران، تغيير دهد و حق تغيير شرايط این خدمات و سرويس ها نيز برای AIO Center محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس های AIO Center در صورت تغییر بروز خواهند شد. در اين صورت جهت اطلاع از این شرایط و تغییرات آن ها می توانید به این صفحه مراجعه نمائید و از تغییرات آن مطلع شوید . استفاده شما از AIO Center به معنی پذيرش هرگونه تغيیر احتمالی می باشد. در صورتی که شرايط استفاده از سرويس ها تغییر کنند در سایت اطلاع رسانی خواهد شد و خبر آن نیز در سايت اعلام خواهد شد.

9. کليه محتويات سايت AIO Center شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سايت AIO Center مي باشد و هر گونه استفاده از مطالب و مندرجات سایت بدون اطلاع و اجازه قبلی ممنوع می باشد.


خدمات پس ازفروش :

تمامی کالاهای فروخته شده توسط AIO Center شامل خدمات پس از فروش تامین کننده کالا که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و ... همراه محصول موجود است می باشند. موارد خاص در نام کالا و یا صفحه مشخصات کالا بوضوح توضیح داده شده است.

رهگیری ارسال کالا :

پس از ارسال سفارش توسط کاربر ، دریافت سفارش شما  در AIO Center بصورت ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد . هر یک از مراحل دریافت سفارش ،آماده سازی ، بسته بندی ، ارسال ، ساعت ارسال و هر گونه تغییر در وضعیت سفارش شما  نیز توسط سیستم بصورت ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد . ضمنا می توانید وضعیت سفارش خود را بصورت تلفنی نیز پیگیری نمائید .